Pokrycia DachoweCentrum Budownictwa "Stolarka"

Producenci z tej kategorii
Najlepsze pokrycia dachowe:
Blachy Pruszyński BudMat

Stała oferta produktowa Pokryć Dachowych

obrazek

Najbardziej narażonym na czynniki atmosferyczne elementem każdego domu jest pokrycie dachowe. Dlatego musi być ono trwałe i lekkie zarazem. Nasza oferta zawiera tylko produkty dachowe spełniające wszystkie cechy dobrego pokrycia.

Szczelność - by zapewnić komfort mieszkania pokrycie dachowe musi być szczelne. To podstawa każdego dachu. Miski z wodą postawiane pod cieknący dach to nie domena naszych czasów. Od nowoczesnego pokrycia wymaga się przede wszystkim szczelnośći.

Trwałość i Lekkość - nasze pokrycia dachowe to produkty najlepsze w swojej klasie. Ekonomicznie pozwalają zabezpieczyć swój dom przed skrajnymi warunkami atmosferycznymi jednocześnie nie obciążając calej konstrukcji.

Mnogość Wyborów - z dostępnych kolorów i tłoczeń oraz typów pokrycia dachowego skorzystać może każda osoba która wymaga od swojego dachu niespotykanych efektów wizualnych. To właśnie dach będzie najbardziej rozpoznwalnym elementem calego budynku i stanie się jego swoistą wizytówką.

Funkcja Estetyczna - dobranie wzoru i kolorystyki dachu z dostępnych propozycji daje możliwość odpowiedniego wkomponowania w wystrój frontalny budynku. To dopełnienie estetyczne wieńczące cały dom.

Najnowsze promocje