Stolarka DrzwiowaCentrum Budownictwa "Stolarka"

Producenci z tej kategorii
Drzwi Wewnętrzne
Drzwi Zewnętrzne
Stolbud Włoszczowa Pol-Skone
Mar-Dom DRE
Porta Drzwi
Stolbud Włoszczowa Pol-Skone
Mar-Dom KMT
Wiśniowski DRE
Porta Drzwi

Stała oferta produktowa Stolarki Drzwiowej

obrazek

Drzwi od wieków były bardzo ważnym elementem w konstruowaniu budynków i planowaniu pomieszczeń. Dziś możemy przedstawić nowoczesne formy tych produktów, odpowiadające normom bezpieczeństwa i estetyki. Drzwi naszych producentów, tak wewnętrzne jak i zewnętrzne spełniają swoje funkcje:

Ochrona izolacyjna i aksutyczna - w nowoczesnych drzwiach mamy do czynienia z materiałami bardzo skutecznie zapewniające wytłumienie dźwiękowe, izolację od warunków atmosferycznych czy ochronę od uszkodzeń.

Ochrona Antywłamaniowa - produkty oferowane przez polskich producentów muszą spełniać wymogi ochrnony antywłamaniowej. Zamki i jakość produktów użytych do produkcji drzwi stanowi bardzo stanowczą przeszkodę dla włamywacza.

Przegroda Przeciwpożarowa - drzwi wykonane w technologi przeciwpożarowej to swoista bariera dla pożaru. Ta cecha da możliwośc ewentualnego uratowania życia i minimalizacji szkód pożaru.

Funkcja Estetyczna - dobranie wzoru i kolorystyki drzwi z dostępnych propozycji daje możliwość odpowiedniego wkomponowania w wystrój wnętrza. To swoiste dopełnienie estetyki całego stylu mieszkania.

Najnowsze promocje