Stolarka OkiennaCentrum Budownictwa "Stolarka"

Producenci z tej kategorii
Okna PVC
Okna Drewniane
Okna Aluminiowe
Parapety
Karabela
Stolbud Włoszczowa
Karabela
Zybert
Stolbud Włoszczowa
Pol-Skone Wiśniowski Kupiec
Wolf

Stała oferta produktowa Stolarki Okiennej

obrazek

Okna. Czym byłoby mieszkanie bez tego ważnego elementu? To one zapewniają nam dostęp do światła słonecznego przy jednoczesnej izolacji. Firma Centrum Budownictwa Stolarka oferuje produkty okienne z najwyższej półki jakościowej. Wszystkie nasze pozycje zapewniają to czego wymaga sie od okien:

Izolacyjność termiczna i wentylacja - w nowoczesnych oknach by zachować jak największą izolacyjność termiczną stosuje się wielokrotną ilość szyb i komorową budowę ościeżnic. Zapewnia to znacznej "ucieczce" ciepłego powietrza z mieszkania, by jednak zapewnić wentylację przygotowano szereg innych rozwiązań jak mikrowentylacja czy nawiewniki okienne.

Izolacyjność akustyczna - to ważne żeby komfortowo czuć się w swoim mieszkaniu, by nasze okna nie przepuszczały niechcianych dźwięków z zewnątrz - ryki ulicy czy odgłos przejeżdzających samochodów na pobliskiej drodze to dźwięki niechciane w kręgu ogniska domowego.

Bezpieczeństwo - przepisy wymagają, by okna naszych producentów wykonane były z tak zwanego "szkła bezpiecznego". Jest to szkło które w przypadku stłuczenia, tak jak w samochodzie kruszy się na drobne kawałki. Zapewnia to bezpieczeństwo domowników nawet w tak ekstremalnych sytuacjach.

Ochrona antywłamaniowa - wybieramy producentów którzy sprostają trudnemu wyzwaniu stworzenia z tak delikatnego produktu zabezpieczenia antywłamaniowego. Aby zabezpieczyć taki produkt stosuje się różne metody - od folii wzmacniajach szybę, przez blokady zawiasów, siatki wtapiane w szkło po rolety i żaluzje.

Najnowsze promocje